Чому очищувач повітря в авто найкращий подарунок водієві
Интересные статьи,  Устройство автомобиля

Чому очищувач повітря в авто найкращий подарунок водієві

Содержание

Тим, хто регулярно подорожує в автівці чи возить у ній людей, насамперед важливі безпека і комфорт перебування в транспортному засобі. Через відкриті вікна, з брудом на взутті й крізь вентиляційну систему в салон потрапляє дрібне сміття, пил, пилок і бактерії, що заважають із задоволенням керувати машиною. 

Покращити самопочуття водія та його пасажирів і насолодитися поїздкою допоможуть очищувачі повітря в авто. Якщо ви подаруєте такий девайс водієві, він точно буде задоволений. 

Користь презента і піклування навіть на відстані

Ергономіка й розмір приладу – вагомі фактори у виборі автомобільних аксесуарів, тому інтернет-магазин CleanAirLove пропонує в каталозі https://cleanairlove.com компактні, але функціональні моделі від відомих брендів кліматичної техніки.

Очищувач повітря можна назвати багатофункціональним. Він видаляє з атмосфери все, що є шкідливим для організму, наприклад:

  • сигаретний дим;
  • пил, алергени;
  • бактерії та віруси;
  • гази і токсичні речовини.

Можливість для водія дихати чистим і безпечним повітрям – це запорука комфортної та безпечної їзди. За відсутності невидимих подразників власник транспорту може зосередитися на дорозі й уникати неприємних чи навіть аварійних ситуацій у подорожі. 

Мінімальне споживання енергії та рівень шуму дає змогу легко і приємно використовувати очищувач у машині. А завдяки зручному сенсорному керуванню режимами не доведеться відволікатися від дороги, щоб налаштувати пристрій.

Даруючи автомобільний очищувач повітря, ви піклуєтеся про гарне самопочуття й міцне здоров’я людини, якій призначено такий важливий презент.

Безліч опцій для максимального комфорту 

Більшість моделей очисників повітря для авто працюють від автомобільного прикурювача чи Power Bank. Тому їх можна використовувати і за межами автівки, створюючи комфортну атмосферу, скажімо, вдома чи на робочому місці.

Прогресивні моделі мають кілька фільтрів, що здатні очищати простір більш як на 99% від шкідників і мікроскопічного пилу. Це допоможе створювати ідеальну атмосферу в салоні та насолоджуватися перебуванням у машині. Очищувачі повітря, оснащені озонатором, іонізатором чи ультрафіолетовою лампою, додатково захищають від бактерій і вірусів, зокрема й коронавірусу. Таким моделям варто віддати перевагу, якщо питання піклування про здоров’я стоїть особливо гостро.

Зручна LED-індикація вчасно вкаже на поточний стан очищувача повітря, активовані налаштування і потребу в обслуговуванні, тож власник може повністю довірити своє самопочуття прогресивному девайсу і не перейматися його працездатністю.

Естетика салону автівки із сучасними девайсами

Оздоблення салону – це справжній витвір мистецтва, що приваблює своєю зручністю і стилем. Важко уявити в салоні іномарки традиційну «ялинку» – тут потрібне більш технологічне рішення.

Портативні очищувачі повітря відмінно доповнюють дизайн автомобіля і роблять його ще більш сучасним. Завдяки мінімальному розміру девайс зручно встановити у штатний підстаканник в салоні або в іншому зручному місці. 

Тож якщо ви хочете догодити презентом, продемонструвати своє ставлення і виявити піклування про самопочуття людини – очищувач повітря в салон авто стане найкращим вибором для власника транспорту.

Добавить комментарий

×