tungsten
 

tungsten

Edhe pse llambat H7 kanë qenë në treg që nga mesi i viteve '90, ato nuk e kanë humbur popullaritetin e tyre. Ka dhjetëra lloje në dyqane - nga ato standarde të disponueshme në çdo pikë karburanti, tek ato të përmirësuara, me dizajn të përmirësuar dhe me parametra të përmirësuar. Për ta bërë më të lehtë për ju që të gjeni veten në këtë labirint me oferta të ndryshme, ne paraqesim një listë të llambave H7 që, sipas prodhuesve, lëshojnë rrezen më të ndritshme ose më të gjatë të dritës.

më shumë

tungsten

 

A është koha për të zëvendësuar llambat e fenerëve? Jeni duke pyetur veten nëse do të zgjidhni modelin standard, modelin me jetëgjatësi apo rrezen më të ndritshme të dritës? Në postimin e sotëm, ne paraqesim disa nga halogjenët më të njohur H1. Shikoni çfarë i dallon ato dhe zgjidhni më të mirën për veten tuaj!

më shumë

tungsten

 

Dimri është një kohë kur i kushtojmë vëmendje të veçantë sigurisë. Por atmosfera nuk na ndihmon të vozisim të sigurt, duke qenë se është ende errësirë. Prandaj, duke zgjedhur llambat e markës origjinale për makinat tona, ne garantojmë sigurinë rrugore jo vetëm për veten tonë, por edhe për përdoruesit e tjerë të rrugës, duke minimizuar rrezikun e aksidenteve. Një nga markat kryesore për prodhimin e llambave, të cilës i besojnë klientët prej shumë vitesh, është kompania hungareze Tungsram.

më shumë

tungsten

Në dyqane, jo vetëm në internet, mund të gjeni llamba makinash të panumërta. Prodhuesit konkurrojnë për të krijuar modele gjithnjë e më të përsosura, më të ndritshme dhe më të fuqishme. Por çfarë të zgjidhni nëse ato varen nga komoditeti dhe siguria e helmit? Së bashku me klientët tanë, ne kemi përgatitur një vlerësim të llambave më të mira, falë të cilave do të shihni gjithnjë e më tej!

më shumë

tungsten

 

Llambat e automobilave janë një nga pjesët që zëvendësohen më shpesh në një makinë. Është një element që ka një ndikim të rëndësishëm në sigurinë, dukshmërinë dhe komoditetin e drejtimit. Sidoqoftë, shpesh pyesni se cili prodhues ofron modelet më të mira që janë më të qëndrueshme dhe që përmbushin pritshmëritë tuaja. Ne do t'ju ndihmojmë të vendosni për episodin e tretë të serialit tonë! Lexo më shumë

tungsten

Kur bëhet fjalë për llambat e zakonshme të makinave, nuk ka asnjë problem për të gjetur informacionin që ju nevojitet për to. Në rastin e llambave të kamionëve, gjërat janë pak më të komplikuara. Drejtuesit profesionistë e dinë se ku t'i kërkojnë dhe çfarë të kenë parasysh kur zgjedhin. Megjithatë, ata që të cilët sapo kanë filluar aventurën e tyre me kamion. sepse NOCAR vjen me ndihmë - Sot do të zbuloni gjithçka që ju shqetëson! Lexo më shumë

tungsten

Llamba H1 është një nga llojet më të njohura të llambave të makinave... Ato përdoren në rrezet e gjata ose të ulëta. Në postimin e sotëm do të shikojmë Llambat H1 nga Tunsgram, një nga prodhuesit kryesorë të ndriçimit të automobilave. Lexo më shumë

tungsten

Ka shumë llamba makinash në treg. Ndryshojnë mes tyre jo vetëm sipas llojit dhe markës, por edhe cilësia e dritës së emetuar, kërkesë Oraz efikasitet... Shumë opsione mund të frikësojnë ata që dinë pak më shumë për llambat sesa janë në të vërtetë. sepse Knock out veçanërisht për ju përgatiti disa informacione rreth llambave H3. Shikoni çfarë duhet të dini rreth tyre! Lexo më shumë

tungsten

Sot është hyrja e fundit në serinë halogjene H1. Përveç modeleve Philips dhe General Electric, dyqani avtotachki.com paraqet gjithashtu llamba për fenerët - me rreze të ulët dhe të lartë - nga prodhues të tjerë të njohur: Tungsram, Neolux ose Narva.

🚀Më shumë për temën:
  Si të përcaktohet konsumimi i gomave

më shumë

Ndriçimi i automjeteve nga prodhues të njohur është një garanci për drejtimin e sigurt dhe të rehatshëm në çdo, madje edhe kushtet më të vështira. Duke zgjedhur llambat origjinale të markës për makinën tonë, ne garantojmë sigurinë rrugore jo vetëm për veten tonë, por edhe për përdoruesit e tjerë të rrugës, duke minimizuar rrezikun e aksidenteve. Një nga markat kryesore në tregun e ndriçimit të automobilave që besohet nga klientët prej shumë vitesh është Kompania hungareze Tungsram.

më shumë

ARTIKUJ TIL NGJASHM

Shto një koment