Kalo tek përmbajtja

Hyundai

Hyundai
Titulli:HYUNDAI
Viti i themelimit:1967
Themeluesit:Chon Zhu-yon
Bën pjesë:Kompania motorike Hyundai
Расположение: Republika e KoresëСеул
News:Читать

Lloji i trupit: 

Hyundai

Historia e markës së makinave Hyundai

Në tregun e automobilave, Hyundai ka një vend nderi për shitjen e automjeteve të besueshme, elegante dhe inovative me një çmim të volitshëm. Sidoqoftë, kjo është vetëm një vend në të cilin marka specializohet. Emri i ndërmarrjes shfaqet në disa modele të lokomotivave, anijeve, veglave të makinës, si dhe inxhinierisë elektrike. Çfarë e ndihmoi prodhuesin e automjeteve të fitonte një popullaritet të tillë? Këtu është historia e markës me. ...


Asnjë post nuk u gjet

Shto një koment

Shihni të gjitha sallonet e Mercedes në hartat google

ARTIKUJ TIL NGJASHM
Kryesor » Hyundai

7 комментариев

 1. Ku mund ta gjej shasinë dhe numrin e motorit në një model Hiace?

 2. Bonjour,
  Unë kam një Tucson 2012, i drejtuar 140mklm. Kam tezga të përsëritura. sidomos kur vozis me 000, 2, madje edhe me 3 shpejtësi! 4 skanuesit e kryer gjithmonë tregojnë defekte Zero! tezgat janë më të shpeshta kur klima është e nxehtë dhe rrjedha është përpjetë. Edhe më serioz brenda një tuneli!

 3. Bonjour,
  unë kam një Tucson 2013, kur ngas makinën me 90 deri 95klmh timoni po dridhet shumë dhe sapo kam ndryshuar pjesët e sistemit të boshtit të përparmë. Cfare duhet te bej?

 4. A mund të marr manualin Hyundai Kona 2018?

 5. katalogu hyundai avante 2004 në anglisht

 6. LED i një makine New Accent është i njohur në sytë e familjes sime, një kosh plehrash dhe një markë plehrash

 7. Katalogu i Zinxhirit të Ndarjes Hyundai Trajet

Shto një koment